Kontaktpersoner

Vore konsulenter vil rådgive Dem i alle faser og står til Deres disposition ved valg af det helt rigtige værktøj til Deres opgave, demonstration af produkter, problemløsning, skoling af personale og meget andet. Dette foregår naturligvis i samråd med Deres normale leverandør af værktøj.

Kontakt os på nedenstående numre:

Direktør + Salg Sjælland & Nordjylland:

Lars Mortensen Sjøgaard
Mobil: (+45) 40 16 40 86

E-mail:
lars@oesterby-agentur.dk

  Salg Fyn + Syd- & Midtjylland:

  Erling Lind Johansen
  Mobil: (+45) 40 29 57 86

  E-mail:
erling@oesterby-agentur.dk

Salg Jylland:

  Rene Rasmussen 
  Mobil: (+45) 53 85 09 30

E-mail:
rene@oesterby-agentur.dk



Salg Sverige & Norge:

Caspar Mortensen
Mobil: (+45) 30 61 67 10

E-mail:
caspar@oesterby-agentur.dk

 Kontor & adminstration:

Torben Lykke Rasmussen
Tlf. (+45) 46 48 00 61

E-mail:
torben@oesterby-agentur.dk

 Salg & kontor:

Tobias Mortensen
Mobil: (+45) 50 93 99 33

E-mail:
tobias@oesterby-agentur.dk



 Marketing:

Erich Ravn Østergaard
Tlf. (+45) 46 48 00 61

E-mail:
erich@oesterby-agentur.dk

 Østerby Agentur A/S


Tlf. (+45) 46 48 00 61

E-mail:
post@oesterby-agentur.dk