Kontakt os

Vores konsulenter vil rådgive i alle faser og står til rådighed ved valg af det helt rigtige værktøj til

den pågældende opgave, demonstration af produkter, problemløsning, skoling af personale etc.


Kontakt os via nedenstående formular.


Direktør + Salg: Sjælland og Nordjylland

Lars Mortensen Sjøgaard
Mobil: (+45) 40 16 40 86

E-mail: Lars@oeag.dk


Salg: Fyn, Syd- og Midtjylland

Erling Lind Johansen
Mobil: (+45) 40 29 57 86

E-mail: Erling@oeag.dk


Salg: Midt- og Nordjylland

Rene Rasmussen
Mobil: (+45) 53 85 09 30

E-mail: Rene@oeag.dk


Salg: Sverige og Norge

Caspar Mortensen 
Mobil: (+45) 30 61 67 10

E-mail: Caspar@oeag.dk


Kontor og administration

Torben Lykke Rasmussen
Tlf. (+45) 46 48 00 61

E-mail: Torben@oeag.dk


Salg og kontor

Tobias Mortensen
Mobil: (+45) 50 93 99 33

E-mail: Tobias@oeag.dk


Marketing

Mette Refsgaard
Mobil: (+45) 21 39 66 15

E-mail: Mette@oeag.dk


Lager

Walther Møller

Peter Jacobsen

John Jensen


Værksted

Henrik Bjørn

*
*
*